Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie  Zielona Praca 2- zatrudnienie subsydiowane- tura I

 
 

Lp

Nazwisko

Imię

Miejscowość

 

1

Czesak

Arkadiusz

Okocim

 

2

Dąbroś

Mateusz

Ujście Jezuickie

 

3

Garus

Piotr

Popędzyna

 

4

Graca

Daniel

Chocznia

 

5

Grucel

Piotr

Kraków

 

6

Hojan

Waldemar

Giebułtów

 

7

Jabłoński

Bartłomiej

Grobla

 

8

Janas

Jacek

Rączna

 

9

Kaźmirek

Marcin

Gawłówek

 

10

Kmieć

Robert

Nieczajna Górna

 

11

Konopka

Krzysztof

Mietniów

 

12

Kozik

Daniel

Stryszów

 

13

Kozioł

Marcin

Lipiny

 

14

Lasek

Sławomir

Chocznia

 

15

Matusiak

Paweł

Andrychów

 

16

Prajer

Jacek

Mędrzychów

 

17

Ramian

Bartłomiej

Wadowice

 

18

Sendor

Dominik

Lipiny

 

19

Słowik

Piotr

Koziniec

 

20

Słupski

Maciej

Chocznia

 

21

Szafarz

Mateusz

Kaczyna

 

22

Szostak

Szostak

Kraków

 

23

Zając

Adrian

Kaczyna

 

24

Żuk

Zygmunt

Kraków

 
 

Lista  rezerwowa - zatrudnienie subsydiowane I tura- projekt Zielona Praca 2

 

 
 

 

 

Lp

Nazwisko

Imię

Miejscowość

 

 

1

Babraj

Andrzej

Kraków

 

 

2

Babraj

Jacek

Kraków

 

 

3

Bałasz

Bogdan

Wadowice

 

 

4

Baran

Witold

Kocmyrzów

 

 

5

Biblis

Marek

Radziszów

 

 

6

Blicharz

Ryszard

Gorzków

 

 

7

Cudak

Rafał

Krzeszowice

 

 

8

Dębowski

Marek

Kraków

 

 

9

Długopolski

Wacław

Liszki

 

 

10

Dudzik

Krystian

Kraków

 

 

11

Dziedzic

Sławomir

Dąbrowa Tarnowska

 

 

12

Gądek

Tomasz

Barbarka

 

 

13

Gorzela

Marcin

Ujscie Jezuickie

 

 

14

Grudnicki

Marcin

Dąbrówki Breńskie

 

 

15

Grzesik

Krzysztof

Światniki Górne

 

 

16

Hajduk

Kazimierz

Sieraków

 

 

17

Hyży

Robert

Kraków

 

 

18

Ignacyk

Filip

Proszówki

 

 

19

Jagiełło

Paweł

Żdżary

 

 

20

Janas

Adam

Rączna

 

 

21

Kogut

Piotr

Gruszów Mały

 

 

22

Kogut

Sylwester

Ujscie Jezuickie

 

 

23

Kopeć

Marek

Dąbrowa Tarnowska

 

 

24

Kozaczka

Mariusz

Dabrowa Tarnowska

 

 

25

Krzemień

Bogdan

Kraków

 

 

26

Krzemiński

Tadeusz

Kraków

 

 

27

Kucharski

Jan

Olesno

 

 

28

Kupiec

Marek

Szczucin

 

 

29

Majdak

Jakub

Wadowice

 

 

30

Matoła

Artur

Szarów

 

 

31

Michalczewski

Jarosław

Morzychna

 

 

32

Pieniążek

Piotr

Luborzyca

 

 

33

Pitułej

Piotr

Wadowice

 

 

34

Przybyło

Jacek

Dąbrówki Breńskie

 

 

35

Ptak

Mirosław

Lipiny

 

 

36

Ramenda

Jerzy

Wadowice

 

 

37

Rządzik

Mirosław

Buków

 

 

38

Sieroń

Bogusław

Dąbrówki Breńskie

 

 

39

Siwak

Klaudiusz

Dabrowa Tarnowska

 

 

40

Siwek

Marek

Skawina

 

 

41

Styrna

Mariusz

Brzesko

 

 

42

Sznajder

Mateusz

Borki

 

 

43

Tarkowski

Wacław

Kraków

 

 

44

Urbaniak

Michał

Kraków

 

 

45

Wąż

Stanisław

Brnik

 

 

46

Widyna

Stanisław

Krzeszowice

 

 

47

Wojdyła

Mariusz

Kraków

 

 

48

Zając

Stanisław

Kłokoczyn

 

 
               

 

 

Logowanie